Offsite optimalizácia

Viete sa kvalitne a úspešne predať?

Služba offsite optimalizácia nepriamo nadväzuje na službu onsite optimalizácia ako aj na službu analýza web stránky. Je možné využiť ju aj samostatne, odporúčame ale aplikovať minimálne službu analýza web stránky, aby bola zrejmá potreba resp. rozsah ostatných služieb.

Ak si predstavíme naše porovnanie s jedlom, offsite optimalizácia je ako keby reklamovanie, inzerovanie, zviditeľnenie vášho receptu, prípadne hotového jedla všade mimo reštaurácie. Je to v podstate budovanie si povedomia o vašom podnikaní.

Vlastná offsite optimalizácia prinesie efekt vo vyššej viditeľnosti Vašej stránky, lepšie poradie vo vyhľadávačoch Google, Bing, Yahoo a v neposlednom rade vyššiu návštevnosť vašej web stránky.

Offsite optimalizáciaČasto krát sa stáva, že správne urobená offsite optimalizácia prinesie niekoľkonásobnú návštevnosť a posun v Google poradí na prvé miesta.

Pri offsite optimalizácia vykonávame nasledujúce úkony:

  • budovanie kvalitných spätných odkazov na vaše web stránky (odkazy umiestňujeme na čo najlepšie hodnotené stránky, ktoré súvisia s predmetom vášho podnikania)
  • publikujeme články na odborné blogy a fóra vo vašom mene s odkazmi na vaše stránky
  • vytvárame príspevky na odborných diskusných fórach s odkazom na vaše služby
  • registrujeme vaše stránky do vyhľadávacích katalógov (webové  adresy, fyzické adresy firmy, fotografie vašich produktov a pod.)
  • dohodneme vzájomnú výmenu odkazov zo stránkami, ktoré majú dostatočnú silu a relevanciu
  • vytvárame mikro stránky a tieto reklamujeme
  • publikujeme vaše PR články

Ak nemáte registrované iné domény použiteľné pre mikro stránky vieme vám zabezpečiť ich registráciu. V prípade že nedisponujete vlastnými PR článkami, vieme vám ponúknuť službu PR články.

Offsite optimalizáciu web stránky môžete od nás dostať už od 150€. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk