Onsite optimalizácia

... aby vaša stránka fungovala tak ako má

Onsite optimalizácia rieši potreby ktoré sú definované zo služby Analýza web stránky. V porovnaní s receptom na kvalitné jedlo je to spôsob výberu ingrediencií, ich použitie, pomer a správne servírovanie.

Správne vykonaná onsite optimalizácia pomáha vyhľadávačom (Google, Bing, Yahoo ...) správne rozpoznať obsah na jednotlivých podstránkach a optimálne ich zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania. Onsite optimalizácia sama o sebe nezaručuje dokonalý úspech vo vyhľadávaní, je však najzákladnejším potrebných stavebným kameňom na ceste k výsledkom ktoré predbehnú konkurenčné stránky. Na službu Onsite optimalizácia nadväzuje služba Offsite optimalizácia.

Onsite optimalizáciaČi už tvoríme web stránku novú alebo optimalizujeme starú web stránku postupujeme v nasledovných bodoch, nie nutne v tomto poradí:

  • oprava html kódu jednotlivých podstránok - tzv. validita html kódu
  • optimalizácia css štýlov
  • aplikovanie vybraných kľúčových slov do nadpisov podstránok, názvov fotografií, popisov linkov ako aj do samotného textu
  • správne vytvorenie nadpisov a ich zotriedenie podľa úrovní
  • oprava popisov podstránok tak aby obsahovali kľúčové slová z analýzy
  • vytvorenie mapy stránok
  • rozdelenie štruktúry textu do odstavcov a pridanie sémantických značiek

Ak ešte nemáte vytvorené vlastné texty môžete využiť službu Copywriting a počas toho ako vám budeme pripravovať text aplikujeme do neho vyššie spomínané body.

Onsite optimalizáciu web stránky môžete od nás dostať už od 100€. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk