Oprava chybného HTML kódu

Pre kvalitnú web stránku je potrebné mať bezchybný HTML kód.

Iste sa spýtate prečo by ste mali vyhadzovať peniaze za opravu nejakého kódu, ktorý i tak nie je vidno a stránka sa beztak zobrazuje korektne.

Oprava HTML kóduNo a v tom je práve háčik. Aby sa nám web stránka zobrazovala potrebujeme návštevníkov ktorí si ju otvoria. Ako s jedlom. Nestačí ak do reštaurácie príde iba niekto kto ide práve okolo. A informácie o dobrom jedálničku sa musia nie len odovzdávať ústnym podaním. Najviac "jedákov" príde z inzercie. A čím je inzercia lacnejšia tým je to samozrejme pre nás lepšie.

Tu prichádza odpoveď na otázku prečo opravovať HTML kód.

Najlepší zdroj vyhľadávania zadarmo je ako už je známe vyhľadávač Google. Google a aj iné vyhľadávače (Bing, Yahoo, Zoznam ...) prehľadávajú internetové stránky. Vyhľadávače ale web stránky neprezerajú ako ľudia, čítajú kód web stránky. Ak je ten chybný vyhľadávače stránku rovno preskočia a ignorujú ju.

Iným slovom, ak chcete aby vyhľadávače poznali vaše stránky tak ako ich vidíte aj vy, mali by byť v prvom rade správne naprogramované.

Správnosť kódu si jednoducho skontrolujete cez nasledovnú web stránku.

Cena za opravu HTML kódu sa vypočíta podľa rozsahu chýb a podľa systému na ktorom web stránky fungujú. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava. Peniaze vynaložené na opravu kódu sa vám zaručenie vrátia v podobe správneho zobrazovania web stránok vo vyhľadávacích katalógoch.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk