Oprava Joomla inštalácií

Keď nainštalovať redakčný systém nestačí.

V dnešnej dobe nie je problém naištalovať voľne dostupný redakčný systém. Najčastejšie je to Joomla alebo Wordpress.

Pre redakčné systémy existuje na sieti množstvo templatov, veľa z nich je dokonca zdarma. Ich inštalácia je raz dva.

Najnovšia verzia redakčného systému Joomla dokonca obsahuje priamo v administrátorovi knižnicu rozšírení, ktoré sa dajú naištalovať na jedno kliknutie.

Tu ale všetok luxus končí!

Oprava Joomla inštalácieRozšírenia je treba korektne nastaviť. Ešte horšie je ak rozšírenia navzájom spolu nespolupracujú. Prvky designu zrazu neladia s obsahom a to čo by ste potrebovali naľavo nie je celkom tam kde by ste očakávali.

A potom príde aktualizácia systému. Zistíte že rozšírenia pre aktualizovaný systém ešte neboli naprogramované, prípadne že design za ktorý ste si dokonca zaplatili je s poslednou verziou redakčného systému nekompatibilná.

A výsledok? Web stránka je v lepšom prípade vizuálne "rozbitá", v tom horšom prípade obsahuje medzi textami chybové hlásenia a v tom najhoršom prípade stránky nefungujú vôbec.

Ak sa obávate takejto situácie, radi vám poradíme či a čo je možné doplniť na vašu web stránku, prípadne kedy aktualizovať.

A ak sa vám stane že sa dostanete do stavu kedy už nie je cesty späť, vašu web stránku vám dáme naspäť "dohromady".

Cena za opravu Joomla inštalácie sa počíta podľa rozsahu úprav ktoré je treba vykonať. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava. Peniaze vynaložené za opravu Joomla inštalácie sa vám iste oplatia viac ako keby ste sami "bádali" mnohonásobne dlhší čas s neistým výsledkom.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk