Správa Google Adwords reklám

Inzerujte rýchlo, lacno a efektívne!

Je možné inzerovať efektívne, rýchlo a ešte k tomu aj lacno?

Správa Google Adwords reklámRýchlo

Stačí si zvoliť denný rozpočet, cenu za zobrazenie kľúčového slova, zacieliť publikum a reklamná kampaň je spustená. Iba málo reklamných nástrojov umožňuje takto promptne začať inzerovať. Predstavte si koľko času by ste museli investovať do návrhu reklamných letákov, ich pripomienkovanie, tlač, distribúciu a to ešte nemáte istotu že sa dostanú skutočným záujemcom.

Efektívne

Ak si správne vyberiete publikum a zacielenie máte oveľa väčšiu pravdepodobnosť že oslovíte tú správnu cieľovú skupinu. Na rozdiel od konvenčnej reklamy alebo napríklad od reklamných mediálnych spotov tak máte oveľa efektívnejší nástroj na oslovenie zákazníkov ktorých potrebujete dostať na vaše web stránky. Navyše si môžete vybrať či si necháte zobrazovať textové inzeráty alebo či použijete grafické bannery.

Lacno

Investujete iba toľko koľko si sami zvolíte. Navyše máte možnosť optimalizovať náklady pre každé kľúčové slovo zvlášť. Takýmto spôsobom míňate iba skutočne minimálne prostriedky a náklady tak viete veľmi slušne optimalizovať. Cena za konvenčnú reklamu bude mnohonásobne vyššia a pri porovnaní s predchádazjúcimi argumentami je takáto forma reklamy istotne najvýhodnejšia.

Pre potreby Google Adwords reklamy si u nás môžete nechať vytvoriť aj vlastný banner ak si objednáte službu Tvorba reklamných bannerov.

Ak sa neviete zorientovať alebo si neveríte pri manažovaní reklamnej kampane vlastnými silami radi vám pomôžeme so správou reklamných kampaní. Naši odborníci vás navyše radi upozornia na možnosti a novinky na ktoré by ste možno vlastnými silami ani neprišli.

Pri správe kampaní sa účtuje poplatok za správu kampane, zvyčajne je to mesačný poplatok, a kredit ktorý sa skutočne preinvestuje (tento kredit sa zvykne "nabíjať" vopred a následne sa z neho míňa = obchodné podmienky google).

Cenu za správu reklamnej kampane môžete u nás dostať už od 30€ za mesiac. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava. Peniaze vynaložené na reklamu sú najlepšie investované peniaze ak chceme zvýšiť predaj.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk