Tvorba reklamných bannerov

Zobrazujte svoju novú grafickú identitu!

Chcete aby vás ľudia poznali? Potom je potrebné inzerovať. Ale inzercia je oveľa efektívnejšia ak sa dodržiava opakovaný motív, štandard, rovnaký štýl. Tvorba reklamných bannerovĽudia si na váš rukopis zvyknú a ešte ani nebudú vedieť o akú reklamu sa jedná a už budú vedieť od začiatku že ste to vy.

Ak použijete rovnaký motív ako má vaša web stránka alebo vaše tlačené materiály (nazýva sa to corporate design) po kliknutí na reklamu privíta návštevníka už jemu známe prostredie a nebude tak mať pocit že zavítal na "cudzie územie".

Logickým krokom je teda vytvoriť si sériu vlastných bannerov rôznych veľkostí a tieto používať či už ako bannery pre google adwords reklamu alebo priamo ako odkazy na partnerských web stránkach.

Tvorba reklamných banerovReklamné bannery môžu byť statické (ich obsah sa po zobrazení nemení) alebo dynamické (animované). Je len na zákazníkovi ktorú verziu uzná za vhodnejšiu na propagovanie svojej služby či produktov.

Cena za vytvorenie bannera sa odvíja od množstva bannerov a náročnosti bannera. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava. Peniaze vynaložené na reklamu sú najlepšie investované peniaze ak chceme zvýšiť predaj.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk