Inzertný portál

... ako si rýchlo vytvoriť skupinu vlastných zákazníkov a nie len o tom ...

Inzertný portálInzertný portál dnes už nie je výsadou iba pár veľkých hráčov. Ktokoľvek kto sa rozhodne investovať trochu svojho času môže prevádzkovať vlastný inzertný portál

Ak sa pýtate do akého druho podnikania patrí takýto druh web stránok tak odpoveď je jasná: všade kde môže byť istá množina návštevníkov z vašej cieľovej skupiny.

Predstavte si že prevádzkujete eshop. Produkty na ňom sú konkrétneho druhu. Cieľová skupina zákazníkov bude pravdepodobne jasne definovateľná. Dajte svojim zákazníkom možnosť ponúkať na predaj ich vlastný používaný tovar rovnakého druhu ako máte vo svojej ponuke a záujem zákazníkov o vaše web stránky je razom minimálne dvojnásobne vyšší. Minimálne preto, že inzertný portál prináša preukázateľne viac zákazníkov ako eshop.

Je to o logike. Na eshope predávate iba vy (teda web stránky reklamujete iba vy) a zákazníkov je viac. Ak ale máte aj odborne zameraný inzertný portál, tých ktorí predávajú je veľa (a teda aj tých ktorí reklamujú web stránky je viac) a logicky aj návštevníkov bude omnoho viac.

Ešte zaujímavejšia je alternatíva ak prevádzkujete web stránky ktoré sa venujú špecifickej problematike. Možno už aj máte na nich diskusné fórum a cez toto fórum zúčastnení ponúkajú svoje produkty či služby. Doplnenie takejto web stránky o funkcionalitu inzertného portálu je racionálny krok k zvýšeniu záujmu a teda aj k vyššej návštevnosti.

Sledovaním trendov za posledné obdobie ste si už možno aj vy urobili vlastný záver, že mnohonásobne rýchlejšie predáte napríklad doplnky na auto cez špecializovaný motoristický inzertný portál ako cez všeobecný a veľký inzertný portál kde inzeruje každý všetko.

Hľadáte riešenie ako prepojiť vašu exitujúcu web stránku o funkcionalitu inzertného portálu, čí rozmýšľate rovno nad inzertným portálom?

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk