Tvorba mailových šablón

Čakať na zákazníkov dnes už nestačí.

Inzercia je správna cesta k získavaniu nových zákazníkov. No pre ich udržanie je treba sa okrem kvalitných služieb aj pravidelne pripomínať.

Tvorba mailových šablónA za tým účelom je najefektívnejšia forma práve email marketing.

Dnes už nie je email marketing tým čo býval v minulosti, je doslova samostatným odvetvím v modernom marketingu.

V minulosti stačilo získať databázu emailových adries, vytvoriť mail a ten rozposlať. Vývoj ale išiel dopredu a hromadná nevyžiadaná pošta sa stala spamom. Na identifikáciu spamových správ má dnes väčšina programov na prijímanie nevyžiadanej pošty filtre, ktoré takéto mailové správy rovno presúvajú do spamového koša na vymazanie.

Navyše aj legislatíva rieši rozposielanie nevyžiadanej pošty a pod hrozbou pokút a sankcií zakazuje posielanie spamu. Iba adresátom ktorí súhlasia zo zaslaním ponuky či zasielaním pravidelných správ je možné posielať hromadnú poštu.

Toto riešia špeciálne programy ktoré evidujú žiadosti o zaslanie obchodnej ponuky, dajú sa v nich vytvárať mailové zoznamy adresátov, pre každý mail sa dá vytvoriť unikátna šablóna a následne samozrejme rozposielať poštu. Takéto programy dokážu do mailu pridať polia ako "odhlásiť sa z odoberania mailových správ" a užívateľov ktorí si neželajú viac dostávať mailové ponuky automaticky zo zoznamu odstráni.

Ak ešte nemáte takýto systém alebo ho máte ale potrebujete kvalifikovaných odborníkov ktorí by vám pripravili mailové šablóny, táto služba je určená práve pre vás.

Vlastný systém na rozposielanie mailov môžete od nás dostať už od 100€. Cena za vytvorenie mailovej šablóny sa odvíja od množstva a opakovania nových šablón. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk