Zadávanie položiek do eshopu

Máte málo času, nemáte kvalifikovaného pracovníka?

Vkladanie položiek do eshopu nie je iba jednoduché nahranie názvu produktu a fotky.

Zadávanie položiek do eshopuAk sa zadávajú produkty do eshopu je potrebné vybrať správne jednotlivé položky k produktu. Najdôležitejší je samozrejme názov produktu ktorý by mal zákazníkovi jednoznačne ihneď povedať čo sa predáva. Rovnako je ale dôležitý aj tzv. alias, položka ktorá jednoznačne pomenováva produkt pre vyhľadávače. Ak je teda názov produktu napríklad "Maďarský guláš" alias bude "madarsky-gulas". Je to teda pole podľa ktorého aj vyhľadávače vedia o aký produkt sa jedná.

Postatné je tiež správne zvoliť produktovú fotografiu či produktové fotografie. Mala by byť čo najkvalitnejšia, čo najlepšie reprezentovať produkt ale nemala by byť zbytočne veľká. Ak je fotografia veľká eshop sa načítava pomaly a zákazník začne strácať trpezlivosť. Dobrý administrátor vie vytvoriť produktovú fotografiu tak aby bola ešte kvalitná ale aby nebola príliš veľká.

Ak ešte nemáte kvalitné fotografie svojich produktov môžete využiť našu službu Fotenie produktov pre eshop.

No a nakoniec je tu popis produktu. Popis by mal jasne, stručne ale hlavne výstižne charakterizovať dotyčný produkt.

V prípade že nemáte nikoho kto by vám kvalifikovane zadával položky do vášho eshopu alebo vám je jasné že kvalifikovaní pracovníci ktorí vytvárajú položky každodenne zvládnu takúto činnosť oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako váš zamestnanec ktorého hlavná pracovná náplň je niečo celkom iné je táto služba práve pre vás.

Cena sa odvíja od množstva položiek (množstevná zľava) ako aj od rozsahu potrebných úprav (napr. úprava fotografií). Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok a pre verných zákazníkov je výrazná zľava.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk