Web design

Ku každému podnikaniu patrí adekvátny design. Ak vstúpite do reštaurácie a je prehnane luxusne zariadená oproti službám ktoré podnik ponúka, prípadne zariadenie neodpovedá zariadením kvalite poskytovaných služieb, je jasné že podniku nebudete dôverovať.

Rovnako tak je to aj s web stránkami. Ak máte kvalitné produkty či špičkové služby ale design web stránky je ako "z internetového stredoveku" návštevníci sa u vás dlho "neohrejú". Podobne tak prehnane moderný design, príliš rozsiahla web stránka, ale tomu neodpovedajúce produkty či služby spôsobia, že návštevníci stránku "prekuknú" a stratia dôveru.

Tvorba web designuWeb design by mal čo najlepšie odpovedať typu podnikania, produktov, služieb. Rovnako tak by mal zohľadňovať či sa jedná o web stránku, eshop, inzertný portál, aukčnú web stránku, diskusné fórum ... . A nakoniec je treba pamätať na návštevníkov a design prispôsobiť cieľovej skupine.

Pri tvorbe web designu postupujeme nasledovne:

  • analyzujeme podnikanie pre ktoré je web design určený
  • kombinujeme výsledky s predstavou majiteľa
  • analyzujeme cieľovú skupinu pre ktorú je budúca stránka určená
  • pripravujeme šablónu
  • inštalujeme ju do systému
  • napĺňame stránku vzorovými údajmi a v prípade potreby korigujeme design

Tieto kroky vykonávame vždy, či už design vytvárame od začiatku "na zelenej lúke" alebo ak ho aplikujeme z komerčnej vopred pripravej šablóny.

Okrem tvorby web designu vám vieme poskytnúť služby úpravy vášho existujúceho designu.

V prípade že máte štandardný redakčný systém či eshop vieme vám pripraviť nový design a tento aplikovať do vašej existujúcej stránky bez straty štruktúry dát. 

Celkom nový design môžete od nás dostať už od 50€. Pre zákazníkov ktorí majú u nás službu Údržba web stránok je vytvorenie designu zdarma. Pre verných zákazníkov je výrazná zľava.

 

Pre nezáväznú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom

Chcem vedieť viac

alebo

Zavolajte mi späť

 

Kontakty

Pepax Consulting LLC

mail: obchod@seorecepty.sk

tel.1: + 421 911 642 601

Helpdesk - www.ppx.sk